Canderel Green Tablet

Canderel Green’in taşıması kolay ve renkli kutusunu çantanıza atın ve istediğiniz her yerde kalorisiz lezzetin keyfine varın.

İçecekleriniz İçin Pratik Kutu

Canderel Green Tablet; taşınması kolay, kullanımı pratik eşsiz tasarımlı kutusu ile gün içerisinde sürekli yanınızda. Hafif kutusunu çantanızın içine atın ve istediğiniz her yerde kalorisiz lezzetin keyfini çıkarın.

Şeker Tadında

Şeker tadından mahrum kalmadan çayını ve kahvesini keyifle yudumlamak isteyenler için tamamen bitkisel Canderel Green Tablet’in bir tanesi, bir kesme şekere eş değer tat verir. Üstelik SIFIR KALORİ!

Besin Değerleri

Canderel Green düzenli bir beslenme programında, tüm içeceklerinizle birlikte kullanmak için idealdir. Stevia şekerin doğal bir alternatifidir. Vücut tarafından emilmez. Yani siz şekerin tadını alırken kalorisini almazsınız. Bir tatlı kaşığı şekerin beş gram karbonhidrat (20 kcal) içerdiğini düşünecek olursanız, şeker yerine Sıfır Kalori Bitkisel tatlandırıcı Canderel Green Tablet kullanarak gün içerisinde ne kadar çok kaloriden tasarruf edeceğinizi hesaplamak zor değil.